Yücel Kültür Vakfı tarafından ücretsiz ve çevrim içi organize edilen konuşma kulübünün en temel amacı 16-29 yaş arası gençlerin İngilizce pratik yapmaları, yabancı dilde iletişim kurmaları ve mevcut seviyelerini korumaları olacaktır. Seviyenize göre bir ekiple bir kolaylaştırıcı eşliğinde haftada bir saat Zoom üzerinden bu kulüpte eğlenceli ve eğitici aktiviteler yapmanızı sağlamaya çalışacağız. Seviyenizi doğru işaretlemeniz hem gruba adaptasyonunuza hem de grubun işleyişine büyük fayda sağlayacaktır. 
Öğrenmenin en temel öğelerinden biri de devamlılıktır. 2 ay boyunca  8 toplantı yapmayı planlıyoruz. Gününü ve saatlerini iyice kontrol edip lütfen sadece sizin için uygunsa ve sürekli katılım sağlayabilecekseniz başvurunuzu tamamlayın. Bu, özellikle katılmak isteyip katılamayanlara haksızlık olmasını önlemek amacıyla öncelikli ricamızdır. Üç farklı seviyeden (A2-B1-B2 ve üstü) toplam 4 gruptan 100 kişiyi bu kulübe dahil edebiliyor olacağız. Seçim için en büyük kıstas bu kulübe devamlı katılacağını teyit etmeniz olacak.
Aşağıda hangi grup hangi günlerde çalışacak görebilirsiniz. Gün ve saatin sizin için uygun olup olmadığını kontrol etmeniz büyük önem arz ediyor.

Bütün bu bilgilendirmeler sizin için uygunsa ''3 Şubat 2023 Cuma saat 23.59'a'' kadar aşağıdaki formu doldurunuz. Toplamda 100 kişiyi İngilizce konuşma kulübüne kabul edeceğiz ve 25 kişilik 4 grup halinde atölye çalışmaları gerçekleştirilecektir. 13 Şubat 2023 Pazartesi günü itibari ile İngilizce Konuşma Kulübü atölye çalışmalarımız başlayacaktır.

Değerlendirme sonuçları mail yolu ile iletilecektir. 

Sen de İngilizce Konuşma Kulübüne katılmak istersen hemen  tıkla!

YKV Content:1498