Yücel Kültür Vakfı tarafından organize edilecek konuşma kulübünün en temel amacı gençlerin İngilizce pratik yapmaları, yabancı dilde iletişim kurmaları ve mevcut seviyelerini korumaları olacaktır. Seviyene göre bir ekiple bir kolaylaştırıcı eşliğinde haftada bir saat Zoom üzerinden bu kulüpte keyifli aktiviteler yapmanı sağlamaya çalışacağız. Seviyeni doğru işaretlemen hem senin gruba adaptasyonuna hem de grubun işleyişine büyük fayda sağlayacaktır. Lütfen doğru seviyeyi işaretlemeyi unutma. :)

Öğrenmenin en temel öğelerinden biri de devamlılıktır. En az 8 toplantı yapmayı planlıyoruz. Gününü ve saatlerini iyice kontrol edip lütfen sadece senin için uygunsa ve sürekli katılım sağlayabileceksen başvurunu tamamla. Bu, özellikle katılmak isteyip katılamayanlara haksızlık olmasını önlemek amacıyla öncelikli ricamızdır.

Dört farklı seviyeden (A1-A2-B1-B2 ve üstü) toplam 6 gruptan 12'şer kişiyi bu kulübe dahil edebiliyor olacağız. Seçim için en büyük kıstas bu kulübe devamlı katılacağını teyit etmen olacak.
Sen de konuşma kulüplerimizde yer almak istiyorsan hemen başvuru formu linkine tıkla!

YKV Content:1479