Yücel Kültür Vakfı tarafından ücretsiz ve çevrim içi organize edilen konuşma kulübünün en temel amacı 16-29 yaş arası gençlerin İngilizce pratik yapmaları, yabancı dilde iletişim kurmaları ve mevcut seviyelerini korumaları olacaktır. Seviyenize göre bir ekiple bir kolaylaştırıcı eşliğinde haftada bir saat Zoom üzerinden bu kulüpte eğlenceli ve eğitici aktiviteler yapmanızı sağlamaya çalışacağız. Seviyenizi doğru işaretlemeniz hem gruba adaptasyonunuza hem de grubun işleyişine büyük fayda sağlayacaktır. 

Öğrenmenin en temel öğelerinden biri de devamlılıktır. En az 8 toplantı yapmayı planlıyoruz. Gününü ve saatlerini iyice kontrol edip lütfen sadece sizin için uygunsa ve sürekli katılım sağlayabilecekseniz başvurunuzu tamamlayın. Bu, özellikle katılmak isteyip katılamayanlara haksızlık olmasını önlemek amacıyla öncelikli ricamızdır.

Üç farklı seviyeden (A2-B1-B2 ve üstü) toplam 4 gruptan 72 kişiyi bu kulübe dahil edebiliyor olacağız. Seçim için en büyük kıstas bu kulübe devamlı katılacağını teyit etmeniz olacak.

Aşağıda hangi grup hangi günlerde çalışacak görebilirsiniz. Gün ve saatin sizin için uygun olup olmadığını kontrol etmeniz büyük önem arz ediyor.

A2 Pazartesi 18.30-19.30
A2 Salı 18.30-19.30
B1 Çarşamba 18.30-19.30
B2 ve üstü Pazartesi 21.30-22.30

 

YKV Content:1488