Yücel Kültür Vakfı olarak hayata geçirdiğimiz ''Avrupa Gönüllülük Kulübü" etkinlik serisine devam ediyor. Bu etkinlik serimizde, sizi çeşitli uluslararası çalışmalar ve gönüllülük programlarında tecrübe edinmiş konuklarımızla buluşturacak, konuklarımızın deneyimlerini hep birlikte dinleyerek hem bilgilenecek hem de keyifli zaman geçireceğiz.

Gencay İslamoğlu gençlerin yurtdışında sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında bizler ile Erasmus+ Gençlik Değişimleri projeleri  hakkında deneyimlerini paylaşacak.

📅 Tarih: 13 Mart Çarşamba

🕗︎  Saat: 20.00 - 21.30

Etkinliğin içeriği nelerdir?

  • Erasmus+ Gençlik Değişim projelerinin katkıları nedir?

  • Erasmus+ Gençlik Değişim projelerine nasıl katılabiliriz?

sorularına cevap bulacağız.

 

Etkinlik Bilgileri

  • Eğitim çevrim içi olacaktır ve kayıt olanlara e-posta üzerinden, Zoom'a katılım için bağlantı gönderilecektir.
  • Eğitime katılım ücretsizdir.
  • Eğitim sonunda ''Katılım Belgesi'' verilecektir.

Sorularınız için info@yucelkulturvakfi.org adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gencay İslamoğlu Kimdir? 

İsmim Gencay İslamoğlu, 24 yaşındayım ve Kocaeli Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Üniversite hayatım boyunca kendimi gönüllülük işlerine adadım. Doğa ve Hayvan Dostları adlı kulübümüzde denetmenlik ve başkan yardımcısı olmak üzere toplamda 3 sene geçirdim. 2022 yılında Polonya'nın Wrocław şehrinde Erasmus yaptım. 2023 yılının ocak ayında Portekiz'in Braga şehrinde 45 günlük bir gönüllülük programına katıldım. Huzurevlerinde ve devlet okulları için çeşitli aktiviteler hazırladım. Farklı tarihlerde olmak üzere Romanya, Avusturya, Gürcistan ülkelerinde çeşitli konular hakkında olan gençlik değişimlerine katıldım ve projeler sayesinde cebimden neredeyse hiç para çıkmayarak toplamda 14 ülke gördüm. Güncel olarak ise son 5 haftadır Çek Cumhuriyeti'nde bir anaokulunda destekleyici öğretmen olarak görev almaktayım. Bu maceram 11 ay daha sürecek. 

Please login first to join to the event by clicking here.