Yücel Kültür Vakfı ile Danimarka’da tam 18 farklı projede Avrupa Gönüllü Hizmeti fırsatı!

Danimarka’daki partner kuruluşumuz AFS DANMARK’ın 2019-2020 dönemi Avrupa Gönüllü Hizmeti programlarını aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz:

https://www.afs.dk/over18/evs-hosting-opportunities-in-denmark/

Başvuru dönemleri değişkenlik göstermekle birlikte başvuru yapacağınız programı seçip aşağıdaki formu ilgili bilgilerle birlikte doldurmanız gerekmektedir:

https://www.yucelkulturvakfi.org/media/v_view/MF8xNjM4MzA=?n=EVS-Application-Form_AFS-Interkultur_Denmark_Boarding-schools3 (1) (2).doc

Sending organisation kısmındaki bilgileri doldurmak için murat.kuru@yucelkulturvakfi.org adresine mail atmanız yeterlidir. Formun ilgili bölümünün bilgileri size iletilecektir. Ayrıca sormak istediğiniz soruları da sorabilirsiniz.

Programlar için yeterli düzeyde İngilizce şartı aranmaktadır. Eğer 18-30 yaş arasında bir gençseniz ve yeterli düzeyde İngilizce bilgisine sahipseniz başka bir kritere ihtiyaç duymaksınız bu projelere başvurabilirsiniz. İlgili linkte projelere ve kabul edilmeniz halinde Danimarka’da sürdüreceğiniz gönüllülük hayatınızla ilgili her ayrıntıyı bulabilirsiniz!

3 aydan 12 aya kadar değişen sürelerde Avrupa’da gönüllülük deneyimi yaşamak istiyorsan hemen incelemeye başla!

 

YKV Content:1413