19. ve 20. Yüzyılın Klasik Müzik bestecileri, Macar, Fransız ve Faslı sanatçıların yorumuyla gece yarısı konserlerinde bir araya geliyor. Salgın koşullarıyla birlikte çevrimiçi konserlerin gerçekleştiği dönemde Timeless Reminiscence/Late-Night Concert Series, 23-27 Mayıs 2021 tarihleri arasında 15-20 dakikalık performanslarla klasik müziği, dijital çağın yeni anlatım formuyla, alışılagelmiş konser saatlerinin dışına çıkarak gece yarısı konserleriyle buluşturuyor. 

İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat Yönetimi Bölümü son sınıf öğrencisi Kübra Kısrure tarafından düzenlenen 𝐓𝐢𝐦𝐞𝐥𝐞𝐬𝐬 𝐑𝐞𝐦𝐢𝐧𝐢𝐬𝐜𝐞𝐧𝐜𝐞 (Zamansız Çağrışım) Late-Night Concert Series (Gece Konserleri Serisi) klasik müzik severleri 19. ve 20. Yüzyılın önemli bestecileri Debussy, Piazzola, Kodály, Wagner, Schubert ve nicelerinden oluşan bir seçki ile bir araya getiriyor. Salgın süreci ile birlikte fiziki konser etkinliklerin mümkün olmadığı bu dönemde “gece kuşlarını”, 15-20 dakikalık performanslar ve sanatçıların rehberliği eşliğinde müzik yorumlarıyla buluşturmayı amaçlayan etkinlikte, bestecilerin solo ve oda müziğini icra eden uluslararası üne sahip piyanist Marouan Benabdallah, çellist Zoltan Onczay ve tenor Yanis Benabdallah yer alıyor. 

Sponsorluğunu VERECUNDUS LTD’nin üstlendiği Timeless Reminiscence Late-Night Concert Series 23-27 Mayıs 2021 tarihleri arasında etkinliğin Facebook,Youtube ve Instagram sayfaları üzerinden ücretsiz olarak ziyaret edilebilir. 

Daha fazla bilgi için ; 

https://www.facebook.com/timelessreminiscence 

https://www.youtube.com/channel/UCa2olJDHgfQdXR1ouHliB7Q 

https://www.instagram.com/timelessreminiscence/ 

YKV Content:1482